Denné detské centrum.

Kreatívno-edukačné denné centrum pre deti vo veku od 2 do 5 rokov.

Deti sú veľmi citlivé a učenlivé.

 Naše centrum naučí Vaše deti, že rodič nie je otrok, povedieme ich k samostatnosti a zodpovednosti, naučíme ich pomáhať rodičom a súrodencom či medzi sebou si navzájom. Budeme sa snažiť priviesť ich k trpezlivosti, osvojíme si slovíčka prosím, prepáč, ďakujem. Vysvetlíme, že pojem „neviem“ nie je hrôzostrašný a spolu budeme hľadať odpovede.

Je vaše dieťa spáč, či nespáč? Pre každého nájdeme v čase oddychu správny relax.

PRÍSPEVOK NA STAROSTLIVOSŤ O DIEŤA

Od januára 2020 došlo k zmene rodičovského príspevku a to z 220,70€ na 370€ pričom štátny príspevok na starostlivosť o dieťa do troch rokov je ohodnotený sumou 280€. Štátny príspevok na starostlivosť o dieťa zostal bez zmeny a aktuálne je o 90€ nižší ako rodičovský príspevok. Ak poberáte príspevok na starostlivosť o dieťa (280€), v tom prípade je pre Vás výhodnejšie požiadať o jeho odňatie a následne opäť požiadať o rodičovský príspevok (370€) na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny. Prechod z jedného príspevku na druhý by mal byť plynulý.

Voľná noc pre rodičov

Aj rodičia sú ľudia a nie stroje, preto organizujeme raz za dva-tri mesiace voľnú noc pre rodičov – postaráme sa víkendovú noc o Vaše ratolesti a vy si môžete užiť kino, divadlo, romantiku, jednoducho čo vám je po chuti 😀

Otváracie hodiny

pracovné dni od 7:00 do 17:00 (s možnosťou občasného predĺženia do 20:00 za príplatok)

Program

Detská joga, hipoterapia, animoterapia, rozvoj hrubej aj jemnej motoriky, angličtina a iné

Cenník

Celodenná starostlivosť 350.- eur/mesiac

Strava pri celodennej starostlivosti 4,50.-eura/deň

Poldenná starostlivosť 270.- eur/mesiac

Strava pri poldennej starostlivosti 3,50.- eura/deň

Pri súrodencoch množstevná zľava 15% 

Close Menu